×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

توسعه شبکه ارتباطی روستاهای سه شهرستان خوزستان

به گزارش روستانیوز به نقل از ایرنا، رحیم فلاح زاده با بیان اینکه شبکه ارتباطات سیار در روستای ویسی و مناطق اطراف آن از توابع شهرستان بهبهان با تعویض دکل بر روی سایت پرسرعت بهینه سازی شد، افزود: عملیات بهینه سازی دکل نیز با جابجایی و افزایش ارتفاع دکل پرسرعت روستایی ویسی انجام شد.

وی ادامه داد: با جابجایی و افزایش ارتفاع دکل پرسرعت روستایی ویسی با تکنولوژی ۲G, ۳G, ۴G، کیفیت شبکه همراه اول بهبود و ارتقا یافت و ضمن برطرف‌ شدن نقاط کور، پوشش آنتن دهی ارتباطات سیار در روستای ویسی و مناطق اطراف و بخشی از جاده تشان گسترش یافت.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه همراه اول نیز با پایداری ارتباطات توسعه پیدا کرد و مشترکان ساکن در این مناطق از شبکه ارتباطی همراه با کیفیت و مطلوبی بهره مند شدند.

وی افزود: پیش از این ارتفاع سایت روستایی ویسی ۳۶ متر بود که با اجرای پروژه تعویض و جابجایی دکل، ارتفاع این سایت پرسرعت روستایی به منظور ارتقای کیفیت و توسعه شبکه همراه اول به ۴۶ متر افزایش یافت.

تقویت شبکه ارتباطی همراه اول روستاهای شهرستان لالی

مدیر مخابرات منطقه خوزستان بیان کرد: با نصب تجهیزات فنی و افزایش تکنولوژی بر روی سایت روستایی – جاده‌ای تراز لالی، شبکه ارتباطی همراه اول در این روستا و مناطق اطراف آن توسعه و ارتقا یافت.

وی افزود: به منظور توسعه و پایداری شبکه ارتباطی همراه اول و رفع مشکلات پوشش آنتن دهی به منظور استفاده بهینه روستاییان و ارائه شبکه همراه پرسرعت و با کیفیت مشترکان در روستای تراز و مناطق روستایی و جاده ای اطراف این سایت، تجهیزات فنی و تکنولوژی ۴G بر روی این دکل همراه نصب و راه اندازی شد.

فلاح زاده گفت: طرح توسعه شبکه همراه در سطح استان به ویژه در روستاها با هدف توسعه و پایداری شبکه اجرا می شود.

بهره مندی روستای باوج از توابع بخش ابوالفارس رامهرمز از اینترنت پرسرعت همراه اول

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهارداشت: با توسعه زیرساخت‌ها و تقویت شبکه ارتباطات سیار و نصب تجهیزات فنی ارتقای تکنولوژی ۳G بر روی سایت روستایی باوج از توابع بخش ابوالفارس شهرستان رامهرمز، شبکه ارتباطی همراه اول در این منطقه توسعه یافت.

وی ادامه داد: عملیات توسعه ارتباطات سیار با بهینه سازی و افزایش ارتفاع دکل روستای باوج به ۵۴ متر، کابل کشی فیبر نوری، افزایش یک گیگابایت پهنای باند و نصب تجهیزات ارتقای تکنولوژی ۳G بر روی سایت روستایی همراه اول باوج انجام شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با بیان اینکه با اجرای عملیات توسعه و نصب تکنولوژی نسل سه، مشترکان ساکن در روستای پرجمعیت باوج  زیرپوشش شبکه ارتباطی پرسرعت همراه اول قرار گرفتند، گفت: علاوه بر تقویت و پوشش نقاط کور، مشترکان همراه اول در این روستا و نقاط اطراف از اینترنت و تبادل اطلاعات با سرعت بیشتری بهره‌مند شدند.    

وی افزود: طرح‌های توسعه‌ای در شهرها و روستاهای استان در بخش‌های مختلف ارتباطات عملیاتی شده و تداوم این روند به منظور توسعه ارتباطات در استان به ویژه در روستاها ادامه دارد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.