×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

اعطای بیمه منزل در ازای تحویل پسماند خشک

به گزارش خبرگزاری مهر، شادی مالکی معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهر تهران ساکنان پایتخت با شرکت در طرح پسماند مارکت، گلماند و پسماند بیمه و پسماند ورزش مایحتاج زندگی خود را در قبال ارائه پسماندهای خشک به خانه‌هایشان می‌برند.
وی افزود: از این طریق شهروندان می‌توانند گل، میوه، اقلام موردنیاز، بیمه آتش سوزی منزل را بدون پرداخت پول خرید کنند.
معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران ادامه داد: بر اساس دستورالعمل سازمان مدیریت پسماند مراکزی تحت عنوان پسماند مارکت، گلماند، پسماند بیمه، پسماند ورزش و کارواش پسماند در مناطق ۲۲ گانه ایجاد شده است.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۱۹ پسماند مارکت، ۲۲ مرکز گلماند، ۳ پسماند بیمه، ۲ پسماند ورزش و ۱ کارواش پسماند ایجاد شده است که در مراکز گلماند انواع گل‌ها و گیاهان، کود و گلدان عرضه می‌شود و حتی در دو مرکز واقع در منطقه ۱۰ و ۱۴ انواع میوه، نوشت افزار و … هم ارائه می‌شود.
مالکی گفت: در خصوص پسماند بیمه افراد در ازای هر ۱,۰۰۰ تومان ارائه پسماند ۲و نیم میلیون تومان پوشش بیمه‌ای آتش سوزی منازل، کسبه، مجتمع مسکونی و اداری، مسؤلیت مدیران مجتمع و آسانسور بهره مند می‌شوند.
معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهر تهران با بیان اینکه در ایستگاه مترو شادمان مرکز پسماند بیمه افتتاح شده است، گفت: در طرح جدید سازمان تحت عنوان پسماند ورزش؛ در قبال پسماند خشک اقلام ورزشی ارائه خواهد شد که جانمایی این غرف در نزدیک‌ترین غرفه به مراکز ورزشی خواهد بود.
به گفته مالکی؛ در طرح کارواش پسماند که در حال حاضر در منطقه ۱۹ ایجاد شده است شهروندان با ارائه پسماند خود به ۲۳ غرفه واقع در منطقه می‌توانند از خدمات شستشوی خودرو بهره مند شوند.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.