×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

نشست تخصصی استانداردهای اطلاع رسانی حوزه مدیریت شهری برگزار شد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۸ – سید محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران در نشست تخصصی  استانداردهای اطلاع رسانی حوزه مدیریت شهری که با حضور با سید اسد رجبی سردبیر خبرگزاری شهر و اکرم صوفی رییس اداره روابط عمومی شهرداری این منطقه برگزار شد ضمن تاکید بر لزوم اطلاع رسانی مستمر خدمات مدیریت شهری گفت: هنگامی که خدمتی در نهاد شهرداری تهران به مردم ارائه می شود، روابط عمومی وظیفه ارائه گزارش به مردم را به عهده دارد. 

وی تاکید کرد: برخی از پروژه هایی که در منطقه ۱۸ شبیه آرزوهای محقق نشده بود را با حمایت های ویژه در شهرداری تهران محقق کردیم. پروژه هایی همچون دسترسی مستقیم به ایستگاه مترو برای شهروندان منطقه ۱۸ ، بهره برداری از بزرگراه شهید بروجردی پس از ۲۰ سال از آغاز پروژه، ساخت باغ راه حضرت فاطمه زهرا (س) و ایجاد میدانگاه ها و مسیر سبز شهری منطقه ۱۸، ساماندهی مرکز بزرگ ۲۰ هکتاری دپو زباله خشک تقی آباد جزء برگ های زرین خدمات شهری در سالیان گذشته است.

فیاض ادامه داد: در منطقه ۱۸ خدمات بسیاری توسط شهرداری به مردم ارائه شده است و وظیفه روابط عمومی ایجاد شبکه اطلاع رسانی و انتقال گزارش عملکرد خدمات ارائه شده در زمان مناسب و با سرعت قابل قبول به مردم است. ابزارهای اطلاع رسانی باید بهترین شکل در خدمت روابط عمومی باشد که از هر فرصت و فضایی برای اطلاع رسانی خدمات استفاده کند.

فیاض در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های همکاران اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ در خصوص تقویت حوزه اطلاع رسانی گفت: با آن چیزی که مطلوب است فاصله زیادی داریم ولی قطعا با هماهنگی و همکاری خوبی که در حوزه مدیریت روابط عمومی وجود دارد به نقطه مناسب خواهیم رسید.

در ادامه جلسه اکرم صوفی سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ ضمن تقدیر از دیدگاه های مثبت سید محمد فیاض نسبت به جایگاه روابط عمومی گفت: از بدو ورود به شهرداری منطقه ۱۸ ضمن احصاء نیازمندی های روابط عمومی برنامه های کوتاه، میان و بلند مدت جهت ارتقای جایگاه روابط عمومی و توسعه شبکه ارتباطی شهرداری با عناصر درون و بیرون سازمان تدوین نمودیم که این مهم با حمایت های شهردار محترم و مدیران صف و ستادی منطقه به انجام خواهد رسید.

صوفی در پایان ضمن تقدیر از همکاران حوزه روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ گفت: تشکیل شبکه همیاران رسانه ای شهرداری منطقه ۱۸، ایجاد کانال های ارتباطی نوین مکتوب و مجازی پیام ۱۸ و آموزش تخصصی پرسنل روابط عمومی و رابطان خبری شهرداری منطقه ۱۸ از اهدافی است که در برنامه میان مدت به آن دست خواهیم یافت. 

در پایان جلسه سید اسد رجبی سردبیر خبرگزاری شهر در تبیین اصول استانداردهای رسانه ای و ارتباطاتی شهرداری تهران گفت: امروز بیشتر از آنکه نیازمند آموزش های تکراری در حوزه رسانه باشیم، باید به سمت تولید محتوا و ارتباطات مستمر با رسانه ها حرکت کنیم.

سردبیر خبرگزاری شهر با اشاره به برخی پارامترهای موفقیت مدیریت شهری گفت: آگاهی از مشکلات منطقه به واسطه ارتباط با رسانه ها و ارتباط مستمر با خبرنگاران از عوامل موفقیت مدیریت شهری محسوب می شوند. 

رجبی تاکید کرد: رشد آمار خبرهای منطقه ۱۸ بر روی پورتال های مدیریت شهری تهران در سال ۱۴۰۰ مشهود است و نشان دهنده شروع تغییرات بنیادین با مدیریت جدید در این حوزه است اما حوزه رسانه و ارتباطات جهت بالندگی نیاز به تقویت از سوی مدیریت شهری منطقه دارد که با دیدگاه های تخصصی شهردار منطقه قطعا رسیدن به اهداف مورد نظر دور از دسترس نخواهد بود.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.