×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

برگزاری دوره آموزشی مهارت زندگی ویژه پرسنل شاغل شهرداری تهران 

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور بانوان شهرداری تهران، زهرا بهروز آذر مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: اداره کل امور بانوان با همکاری مرکز نوسازی و تحول معاونت برنامه و توسعه سرمایه انسانی، این دوره آموزشی را با هدف ارتقای مهارت‌های لازم برای کارکنان به منظور ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین کار و زندگی در راستای تحکیم بنیان خانواده برگزار می‌کند.

بهروز آذر در ادامه گفت :با توجه به شرایط زندگی در عصر جدید، به نسبت گذشته ، زندگی افراد شکل تازه ایی گرفته است و هر شخص در جامعه نقش های متفاوتی را ایفا میکند با توجه به این دیدگاه نیاز است که افراد در محیط کار ، نقشی که در زندگی شخصی خود ایفا میکنند را فراموش نکنند.

او ادامه داد: همچنین برای ایجاد محیط خانوادگی گرم و صمیمی  نیاز است، افراد شاغل  دوره هایی را سپری کنند و مهارت های ارتباطی جدید به آنها آموزش داده شود. تا در  نهایت یاد بگیرند که از عملکرد خود در حوزه‌های مختلف زندگی احساس رضایت داشته باشند.

بهروز آذر خاطرنشان کرد: با چنین رویکردی دوره آموزشی «هماهنگی هوشمند کار و زندگی» را طراحی کردیم و در اختیار پرسنل شهرداری و همه شهروندان قرار داده ایم.

او افزود: مرحله اول این دوره، ۱۲ ساعت آموزشی شامل چهار محور: خودآگاهی، خودباوری، مدیریت زمان و مدیریت ارتباط با خانواده است که از هفته آینده  از طریق سامانه آموزش الکترونیکی شهرداری به آدرس http://tmlms.tehran.ir برای تمام پرسنل شاغل شهرداری تهران در دسترس قرار خواهد گرفت و زمان‌بندی برای امکان بهره‌برداری فراگیران از دوره و شرکت در دوره آموزشی مرحله اول، یک ماه است.

بهروزآذر گفت: همچنین مرحله دوم دوره نیز در ۱۲ ساعت آموزشی شامل چهار محور؛ مدیریت استرس، مدیریت خواب، مدیریت روابط شغلی و پیشگیری از فرسودگی شغلی طراحی شده که بعد از اتمام مرحله اول برگزار خواهد شد.

او تشریح کرد: تمامی شرکت‌کنندگان که فیلم‌های آموزشی دوره تعادل هوشمند کار و زندگی را مشاهده کنند و در آزمون پایان دوره نیز بتوانند امتیاز لازم را کسب کنند، گواهینامه آموزش ضمن خدمت صادر خواهند شد. 

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.