×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

تحقق ۴۰ درصدی برنامه سوم مدیریت شهری

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش یک روزه مشترک کمیته‌های تخصصی برنامه چهارساله چهارم شهرداری تهران به همراه نشست شورای راهبری و تلفیق در برج میلاد تهران برگزار شد. در این همایش، کمیته‌های تخصصی تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران طی هم اندیشی مشترک یک روزه در برج میلاد گردهم آمدند تا ضمن نگارش احکام اختصاصی خود در برنامه چهارم، در خصوص احکام مشترک با یکدیگر، بحث و تبادل نظر کنند.

پس از اتمام نشست‌های کمیته‌های تخصصی به صورت مجزا و هم اندیشی مشترک کمیته‌ها، شورای راهبری و تلفیق برنامه چهارساله چهارم شهرداری تهران تشکیل جلسه داد.

لطف‌الله فروزنده در نشست شورای راهبری و تلفیق، اظهار کرد: تدوین برنامه چهارم مدیریت شهری که سال ۱۴۰۱ شروع آن قلمداد می‌شود و باید به صورت چهارساله تدوین شود شورا هم این فرصت را برای تدوین برنامه تا مهرماه تعیین کرده است تا اقدامات لازم را انجام دهیم.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در تشریح تحقق برنامه سوم مدیریت شهری نیز گفت: تاکنون شاهد تحقق ۴۰ درصدی این برنامه بوده‌ایم. برای تدوین برنامه جدید نیاز است که برخی از احکام برنامه سوم تثبیت، برخی اصلاح، برخی حذف و تعدادی برنامه جدید نیز اضافه شود.

در این نشست، امیر شهرابی مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران و دبیر شورای راهبری و تلفیق برنامه چهارم با تاکید بر لزوم تدوین برنامه بر اساس الزامات شورای شهر و راهبردهای کلان شهرداری خاطرنشان کرد: فعالیت‌های شهرداری تهران با تدوین برنامه ۴ ساله چهارم هدفمند می‌شود.

به گفته شهرابی، در این همایش یک روزه، کمیته‌های «اجتماعی و فرهنگی»، «ارتباطات، رسانه، دیپلماسی شهری و بین‌الملل»، «شهرسازی و معماری»، «مالی و اقتصاد شهری»، «منابع و مصارف» «فنی و عمرانی»، «ایمنی و مدیریت بحران»، «حمل و نقل و ترافیک»، «هوشمندسازی»، «توسعه مدیریت»، «سرمایه انسانی» و «خدمات شهری و محیط زیست» احکام مرتبط برنامه چهارم را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

در ادامه نشست شورای راهبری و تلفیق برنامه چهارم شهرداری تهران، رؤسای کمیته‌های تخصصی گزارشی از فرایند تدوین احکام و موارد مشترک با دیگر کمیته‌ها را ارائه دادند. جلسات کمیته‌های تخصصی برنامه چهارم شهرداری تهران تا جمع بندی احکام برنامه ادامه خواهد داشت.

برچسب ها :

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.